суббота, 18 марта 2017 г.

Завдання №3 Запах весни+ ОЕ чіпборд гілочка.

Привіт-привіт любі наші творчі феї.
Весна, ще не дуже тішить нас теплом ,але бруньки на деревах дають відчуття, що ніби за мить все розквітне)) І це просто неймовірно надихає!
Тому сьогодні в нас для вас нове весняне завдання "Запах весни" + ОЕ чіпборд гілочка!
Впевнені, ви вже творите свої весняні роботи,і нам буде дуже приємно,якщо ви поділитесь кусочком своєї творчості з нами!Давайте будемо надихатись весняними роботами наших чудових дизайнерів.

Після довгих, холодних зимових днів та вечорів,приходу весни чекаєш, якось по особливому. Хочеться ніжності, тепла, і сонечка, яке смоїми промінчиками, не тільки зігріває але й надихає ))    Катя Крупка
Чесно кажучи я дуже зраділа, що вже нарешті весна. Хочеться так свіжості, яскравості у роботах. Тому вирішила по максимуму використовувати свіжих кольорів в поєднанні з улюбленими чіпами.У меня по заданию сложилась простая и элегантная открытка. Веточку чипборда я украсила цветочками и листьями, к композиции добавила надпись-чипборд - Счастье есть:К заданию у меня сложился весенний блокнотик. Много зелени и солнца на его страницах, очень соскучилась за теплом и рада приходу весны))) Чипборды ЛистокВеточкаDream покрасила спреями различных цветов.Сегодня я решила отойти от моего традиционного монохрома и разбавить свое творчество чем-то необычным) Вот такой тканевый джинсовый конвертик у меня сложился)
Дарить деньги тоже нужно красиво:)
Чипик-веточка с листьями придали основной композиции плавности и утонченности)
Сподіваємось,ми надихнули вас!

І декілька правил, для участі в нашому завданні:
(з основними правилами для участі в завданнях нашого блогу, ви можете ознайомитись по ссилці )
  1.  Приймати участь можуть нові роботи, зроблені після виходу завдання і робота обов'язково має містити ОЕ-чіпборд гілочку, може бути гілочка з листочками,може також бути використаний чіпборд вензель чи завиток,якщо він наприклад відіграє роль гілочки в квітковій композиції!.
  2. Чіпборд в роботі, не обов'язково має бути наш,але нам буде приємно бачити ваші роботи з нашими матеріалами.
  3. Учасник може надати любу кількість робіт,що відповідають завданню.
  4. В своєму пості з роботою, необхідно добавити баннер нашого завдання з ссилкою на нього.
  5. Добавляйте ссилочку на ваш пост з роботою в  InLinkz до 18 квітня включно. 
По результатам завдання,наша дизайн команда, вибере ТОП кращих робіт і переможця, який отримає сертифікат на покупку чіпборду в нашому магазині і стане запрошеним дизайнером на нове завдання.
І звичайно ж, буде розіграний подаруночок серед всіх учасників за допомогою  Random.

З нетерпінням чекаємо ваших робіт!

2 комментария: